X
چهارشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۴۰ ۱۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اطلاعیه ها  
چچ
واعظی: فعال‌سازی واحدهای تعطیل راهبرد مستمر دولت بوده است

واعظی: فعال‌سازی واحدهای تعطیل راهبرد مستمر دولت بوده است

رئیس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری گفت: یکی از سیاست‌های مستمر دولت یازدهم و دوازدهم این بوده که شرکت‌های تعطیل یا نیمه تعطیل در سراسر کشور را فعال کند تا توسعه یابند.

محمود واعظی روز جمعه در حاشیه افتتاح طرح توسعه شرکت چینی زرین اصفهان در جمع خبرنگاران افزود: از این رو برای فعالیت واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل دولت در مصوبه‌ای از تمام استانداران سراسر کشور تا کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را تشکیل دهند.

وی ادامه داد: کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وظیفه دارد بنگاه‌های تعطیل یا نیمه تعطیل را فعال و مدیران ذیربط مشکلات را بررسی و در این خصوص تصمیم گیری ‌کنند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری اظهار داشت: براساس آمار طی سال‌های گذشته بسیاری از بنگاه‌های تعطیل و نیمه تعطیل فعال شدند به همین جهت طی هفت سال گذشته سالانه ۵۰۰ هزار شغل ایجاد شده است.

وی گفت: یکی از سیاست‌های اصلی دولت این است که سرمایه گذاری که توسط بخش خصوصی ایجاد شده سودده و برای کشور تولیدات داشته باشد.

واعظی با بیان اینکه اصفهان دائم در حال توسعه است، تصریح کرد: همکاری، همراهی و انسجام در استان نقش بسزایی در توسعه داشته است از این رو تازمانی که هماهنگی و همکاری وجود داشته باشد شاهد کارهای بزرگتر در این استان خواهیم بود.

طرح توسعه صنایع چینی زرین اصفهان امروز با صرف بالغ بر هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان با حضور رئیس دفتر رئیس جمهوری و استاندار و شماری از مسوولان این استان افتتاح شد.

آدرس کوتاه شده: