X
چهارشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۵۷ ۲۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اطلاعیه ها  
چچ
۲۷ طرح صنعتی مشکل‌دار اصفهان در کارگروه تسهیل بررسی شد

با حضور معاون اقتصادی وزیر کشور:

۲۷ طرح صنعتی مشکل‌دار اصفهان در کارگروه تسهیل بررسی شد

بیست و هفت طرح تولیدی و صنعتی دارای مشکل اصفهان روز سه شنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور معاون وزیر کشور بررسی شد.

معاون وزیر کشور و قائم مقام کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در حاشیه این جلسه در سالن جلسات استانداری در جمع خبرنگاران افزود: طی ۲ روز سفر به اصفهان حداقل از ۱۰ واحد مهم تولیدی و صنعتی استان بازدید داشتیم که امروز در این جلسه 21 طرح تولیدی به تصویب رسید.

بابک دین پرست با تاکید بر ضرورت حل مشکلات واحدهای تولیدی، تصریح کرد: بسیاری از واحدها به دلیل تعاملی که در سطح مدیران اجرایی استان از جمله دستگاه‌های دولتی، قضایی و امنیتی دارند هماهنگی خوبی بین اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید وجود دارد.

وی اضافه کرد: برخی از موارد و مشکلات مطرح شده توسط صنایع نیازمند پیگیری در سطح ملی است.

قائم مقام کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: یکی از مصوبات امروز ما بررسی ۲ صنعت مهم استان از جمله صنعت طلا و جواهر، فرش و صنایع دستی است که مقرر شد کارگروهی در استان به نمایندگی از مابقی استان‌هایی که مبتلا به این مشکل هستند تشکیل شود.

استاندار اصفهان در همین پیوند گفت: از هر فرصتی برای حل مشکلات واحدهای تولیدی، اقتصادی و سرمایه گذاران استفاده می‌کنیم تا آرامش روحی و روانی برای سرمایه گذاران بوجود بیاید و از آن‌ها در جهت جذب سرمایه گذاران به ویژه صنایع سبز و های تک استفاده کنیم.

آدرس کوتاه شده: