X
چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۷ ۳۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اطلاعیه ها  
چچ
توزیع اقلام اساسی ویژه تنظیم بازار ماه رمضان در اصفهان آغاز شد

توزیع اقلام اساسی ویژه تنظیم بازار ماه رمضان در اصفهان آغاز شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: توزیع ۶ هزار و ۵۰۰ تن انواع کالای اساسی شامل شکر، روغن، گوشت و برنج ویژه ماه مبارک رمضان در استان آغاز شد.

ایرج موفق با بیان اینکه نگرانی در زمینه کمبود این اقلام وجود ندارد، افزود: سهم استان از اقلام مختلف کالای اساسی ماه مبارک رمضان جذب شد که شامل برنج، شکر، روغن و گوشت قرمز و گوشت مرغ است.

وی ادامه داد: در اجرای طرح ویژه تنظیم بازار ایام ماه مبارک رمضان ۲ هزار و ۱۰۰ تن برنج، یک هزار و ۶۰۰ تن شکر، ۲ هزار و ۳۰۰ تن روغن و ۱۶۸ تن گوشت قرمز، و در مراکز عرضه استان توزیع شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان اظهار داشت:در زمان حاضر ۲ هزار و ۱۰۰ تن سهمیه برنج استان جذب و ذخیره و حدود ۸۰۰ تن بین شهرستان ها توزیع شده و ۸۰۰ تن برای عرضه در مرکز استان در حال توزیع بین فروشگاه ها و صنوف خرده فروشی است.

وی اضافه کرد: بر اساس پیگیری‌های انجام شده حدود یک هزار و ۶۰۰ تن شکر به استان تخصیص پیدا کرد و در بسته‌های یک کیلویی و سه کیلویی موجود است.

موفق بیان کرد: شرایط مناسبی از حیث ذخیره سازی و توزیع شکر در استان اصفهان وجود دارد و در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و صنوف و فروشگاه‌های شهر بصورت بسته بندی در حال توزیع است.

وی خاطرنشان کرد: ۲ هزار و ۳۰۰ تن روغن به استان اختصاص یافت که در زمان حاضر حدود یک هزار و ۵۰۰ تن آن بین شهرستان‌ها توزیع شده و حدود ۸۰۰ تن موجود است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: با فعال شدن کارخانه گلبهار روزانه حدود ۱۵۰ تن روغن در استان تولید می‌شود و از این نظر هم مشکلی در اصفهان وجود ندارد.

وی افزود: حدود ۱۶۸ تن گوشت قرمز هم به استان تخصیص یافت که سهمیه مناسبی است و در زمینه مرغ هم حدود ۵۷۰ تن کشتار شبانه انجام شده و روزانه ۴۵۰ تن گوشت مرغ توزیع خواهد شد.

به گفته وی شرایط توزیع و عرضه مرغ در استان مناسب است و در فروشگاه های خرده فروشی هم با قیمت یارانه ای و مصوب توزیع می‌شود.

موفق با بیان اینکه شرایط استان اصفهان در زمینه تامین کالاهای اساسی مطلوب است و بر اساس پیگیری‌های انجام شده سهمیه‌ها مازاد گرفته و ذخیره سازی هم انجام شد، تاکید کرد: همه اقلام و کالاهای اساسی در استان ذخیره سازی شده و برنامه توزیع و ذخیره سازی آنها بصورت منظم در حال انجام است و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 13.625690778097
Query time: 12.594912528992