X
شنبه, ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۲ ۵۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اطلاعیه ها  
چچ
بازدید مدیر کل امور استانهای وزارت صمت و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان از شرکت گازسوزان

بازدید مدیر کل امور استانهای وزارت صمت و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان از شرکت گازسوزان

دکتر ایرج حسن پور مدیر کل امور استانهای وزارت صنعت معدن و تجارت به همراه آقای دکتر ایرج موفق ریاست محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان از خطوط مختلف تولید شرکت تولیدی صنعتی گازسوزان بازدید کردند.

در جریان این بازدید که آقای دکتر ابوالقاسم مرادی رئیس هیات مدیره شرکت تولیدی صنعتی گازسوزان ایشان را همراهی می نمودند؛ از خطوط تولید و مونتاژ کنتورهای دیافراگمی سبک و سنگین، کنتورهای توربینی، ایستگاه های اندازه گیری و تقلیل فشار گاز، اتصالات عایقی ، فیلترهای گاز خشک و واحد ریخته گری چدن این مجتمع تولیدی صنعتی دیدن نمودند.

همچنین با توضیحات ارائه شده از سوی آقای دکتر مرادی، از نزدیک با روند تولید و ویژگی های کنتورهای خانگی جرمی - حرارتی و همچنین کنتورهای گاز آلتراسونیک صنعتی که جزء جدیدترین نوآوری های صورت گرفته توسط شرکت تولیدی صنعتی گازسوزان و در زمره محصولات با تکنولوژی بالا قرار می گیرند و شرکت گازسوزان به عنوان اولین شرکت داخلی موفق به طراحی و ساخت این کنتورها گردیده است، قرار گرفتند.

گفتنی است؛ شرکت تولیدی صنعتی گازسوزان در سال 1359 در شهرستان نجف آباد تاسیس گردیده و بصورت مستقیم برای 1200 نفر و برای بیش از 5000 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی ایجاد نموده است.

این شرکت با تولید طیف گسترده ای از محصولات صنعت گاز همچون کنتورهای گاز خانگی و صنعتی(شامل دیافراگمی،آلتراسونیک، جرمی حرارتی، کارتی-اعتباری، توربینی)، رگولاتورهای خانگی و صنعتی، اتصالات عایقی، شیرهای مسدود کننده و صنعتی، فیلترهای گازخشک، ایستگاه های تقلیل فشار و اندازه گیری با قابلیت مانیتورینگ و کنترل از راه دور، به عنوان اولین و بزرگترین تامین کنندگان شرکت های گاز استانی و شرکت ملی گاز ایران در زمینه طراحی، ساخت و تولید تجهیزات گازرسانی، ابزار دقیق و اندازه گیری گاز شناخته می شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.3844447135925
Query time: 2.5291506449382