X
یکشنبه, ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۸ ۴۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اطلاعیه ها  
چچ
افزون بر ۸۵ هزار شغل در بخش صنعت، معدن و تجارت اصفهان ایجاد شد

افزون بر ۸۵ هزار شغل در بخش صنعت، معدن و تجارت اصفهان ایجاد شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: در هشت سال گذشته، برای ۸۵ هزار و ۸۵۹ نفر در بخش های مختلف این نهاد اشتغالزایی شده است.

ایرج موفق افزود: در دولت تدبیر و امید چهار هزار و 21 پروانه بهره برداری در بخش صنعت استان اصفهان با سرمایه گذاری بالغ بر 414 هزار میلیارد و 919 میلیون ریال صادر شد.
به گفته وی، 69 هزار و 524 نفر با صدور این تعداد پروانه بهره برداری مشغول به کار شدند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان با بیان اینکه در این مدت 9079 جواز تاسیس صنعتی برای سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت این استان صادر شده است، افزود: اجرای طرح‌های مرتبط با این تعداد جواز صنعتی صادر شده در استان به 898 هزار و 758 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری نیاز دارد که اشتغالزایی جوازهای صنعتی در این مدت 224 هزار و 554 نفر پیش‌بینی شده است.
وی افزود: سه هزار و ۱۶۱ فقره معافیت گمرکی به ارزش بیش از یک هزار و ۶۸۴ میلیارد دلار برای تولیدکنندگان و صنعتگران استان برای واردات ماشین‌آلات در هشت سال گذشته صادر شده است.
موفق اضافه کرد: معافیت گمرکی واردات مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی موضوع ماده ۱۲۱ قانون امور گمرکی نیز در این مدت به تعداد ۲۴۵ فقره به ارزش ۶۵ میلیارد و ۹۴ میلیون دلار صادر شده است.
وی بیان کرد: در هشت سال گذشته تعداد ۳۸۸ فقره پروانه بهره برداری با حجم سرمایه گذاری ۲ هزار و ۹۱۱ میلیارد ریال در بخش معدن استان صادر شده است که با صدور این تعداد پروانه برای ۲ هزار و ۶۹۶ نفر در بخش معدن استان فرصت شغلی جدید ایجاد شده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.8850212097168
Query time: 2.0931235949198