X
سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۵۹ ۱۱۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اطلاعیه ها  
چچ
برپایی نمایشگاه‌های مجازی سبب رشد ۸۵درصدی صادرات کالا در اصفهان شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت :

برپایی نمایشگاه‌های مجازی سبب رشد ۸۵درصدی صادرات کالا در اصفهان شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: برپایی نمایشگاه‌های مجازی واحدهای تولیدی و صنعتی در شرایط محدودیت‌های کرونایی، موجب رشد ۸۵ درصدی کالاهای صادراتی در سه ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه پارسال در این منطقه شده است.

ایرج موفق افزود: اصفهان به عنوان اولین استان در کشور توانست نمایشگاه‌های مجازی را در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی مطرح و از بخشی محدودیت‌های کرونایی عبور کند.

وی اظهار داشت: بر این اساس با همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی درصدد توسعه نمایشگاه‌های مجازی صنایع استان اصفهان هستیم تا شرایط بهتری با توجه به وضعیت پیش‌آمده به لحاظ محدودیت‌ها و چالش‌های حاصل از کرونا برای واحدهای تولیدی و صنعتی استان ایجاد کنیم.

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت اصفهان با بیان اینکه در سه ماه ابتدای امسال نسبت به سال گذشته وضعیت استان اصفهان در بخش صادرات کالا رشد قابل توجهی داشته است افزود: به‌دنبال آن هستیم که میزهای توسعه صادرات ملی را که مسوولیت ۱۰ میز را استان اصفهان برعهده دارد افزایش و وضعیت را به سمت پیشرفت بیشتر و بهتر صنایع سوق دهیم.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا با کمک بخش خصوصی، تشکل‌ها و انجمن‌های صنایع، اتاق بازرگانی، خانه صنعت و معدن، اتاق اصناف و تعاون به‌دنبال آن هستیم که شرایط را برای فعالیت همه کارآفرینان، صنعتگران، معدنکاران و تاجران روانتر کنیم.

موفق یادآور شد: با توجه به محدودیت‌های بین‌المللی، تحریم‌ها و کرونا که سبب حضور کمرنگ تاجران در دیگر کشورها شده بود با بهبود اوضاع به‌دنبال برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی هستیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 6.3283139864604
Query time: 3.7718421618144