X
چهارشنبه, ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۱۴ ۹۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اطلاعیه ها  
چچ
بیش از یکهزار و ۱۰۰ مجوز برای کارخانه‌های جدید در اصفهان صادر شد

بیش از یکهزار و ۱۰۰ مجوز برای کارخانه‌های جدید در اصفهان صادر شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: از تیرماه ۹۸ تاکنون در مجموع بیش از یکهزار و ۱۰۰ مجوز با بیش از ۳۱ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای ایجاد کارخانه جدید در استان اصفهان صادر شد.

به گفته وی استان اصفهان از حیث صدور پروانه بهره برداری در سال ۹۸ تا ۹۹ استان، رتبه دوم را در کشور کسب کرد و در این مدت بیش از سه هزار مجوز پروانه بهره‌برداری در بخش صنعت صادر شد که با توجه به شرایط استان، موقعیت جغرافیایی، زیرساخت‌ها، پتانسیل‌ها و واحدهای موجودی که در استان مشغول فعالیت هستند حدود ۱۲ درصد صنعت کشور در این استان جای گرفته است.

موفق خاطرنشان کرد: در سال ۹۹ حدود یکهزار و ۴۵۰ قلم کالا از اصفهان به حدود۱۰۰ کشور جهان صادر شد که امسال استان در این خصوص شرایط بهتری را در صادرات تعداد کالاهای بیشتر به کشورهای بیشتر براساس حجم میزان صادرات و ارزش صادراتی داشت و موفق به ارزآوری بیشتری شد.

وی یکی از شاخص‌های مهم استان را برگشت نرخ ارزی عنوان کرد و گفت: تا این زمان حدود ۹۵ درصد میزان ارزی را که واحدها توانستند استفاده کنند برگشت یافته و استان اصفهان در این زمینه رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.3561372756958
Query time: 2.4367992083232