X
پنجشنبه, ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۰۸ ۴۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اطلاعیه ها  
چچ
۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در اصفهان پرداخت شد

در یک سال اخیر:

۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در اصفهان پرداخت شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت:سه هزار میلیارد تومان در یکسال گذشته از طریق مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و تبصره ماده ۱۸ به طرح‌های صنعتی این استان پرداخت شده است.

ایرج موفق افزود: این استان در زمینه تسهیلات تبصره ۱۸ و طرح توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ) رتبه اول کشور را کسب کرده است.

وی ادامه داد: این موفقیت‌ها با کمک مجموعه دستگاه‌های حاکمیتی از جمله استانداری و دیگر دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های استان اصفهان به‌دست آمده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان اظهار داشت: بیش از یک هزار و ۱۰۰ پروانه بهره برداری جدید در ۲ سال گذشته با بیش از ۳۲ هزار میلیارد تومان حجم سرمایه گذاری به رغم همه محدودیت‌ها و مشکل تحریم‌ها در این استان صادر شد.

وی اضافه کرد: بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ مجوز جدید برای سرمایه گذاری در زمینه طرح‌های جدید صنعتی و طرح‌های توسعه واحدهای موجود صادر شد.

موفق خاطرنشان کرد: همه این مجوزها با در نظر گرفتن اجرای قانون هوای پاک و با توجه به کمبود آب در بخش تولید ارائه شده است.

وی تصریح کرد: مجوزهای صادر شده از سال ۹۸ تاکنون برای سرمایه گذاری جدید، جواز تاسیس، جواز توسعه یا پروانه بهره برداری با استعلام از اداره کل محیط زیست صادر شده و در تمامی این مجوزها نظر کارشناسان این سازمان اخذ شده و پس از آن مجوز ارائه شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: حجم صادرات این استان در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۵ درصد رشد پیدا کرده است.

وی بیان کرد: سال گذشته حدود یک هزار و ۴۱۷ قلم کالا از استان اصفهان به ۱۰۰ کشور جهان صادر شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.111705938975
Query time: 4.2271475791931